Online Siparişler için Restoran Promosyon Motoru

 

Online sipariş ile tamamen entegre tanıtım modülü

 

Ücretsiz online sipariş sistemimiz, yeni veya devamlı müşterilere teşvikler oluşturabilmeniz için yerleşik bir restoran tanıtım modülü içerir.

Bu tanıtımlar, müşterilerin restoranlarını bulmasını ve sipariş vermesini kolaylaştırmak için çevrimiçi restoran menünüzün üstünde afiş gibi görünür.

 

Sezgisel tanıtım editörü

 

Tekrar tekrar çalışan en iyi promosyonlara sahip bir şablon kutusu yaptık.

Birini şablon olarak seçin, ardından görüntüden metine, planlamaya ve kupon koduna kadar her şeyi kolayca yapılandırın.

 

Akıllı hedefleme ve Segmentasyon

 

Müşterilerinizi firmanıza olan bağlılığına göre hedeflemenizi mümkün kıldık. Müşterilerinizi; ilk kez satın alanlar, düzenli sipariş verenler ve belirli bir satış kanalı üzerinden sipariş veren müşteriler olarak sınıflandırabilirsiniz.

Ortalama sipariş değerini artırmak için satış stratejileri bile oluşturabilirsiniz.

 

Sonuçlarınızı kontrol etmek için gerçek zamanlı raporlama

 

Hangi tanıtımların en iyi şekilde çalıştığını ve nerede iyileştirebileceğinizi görün – her şeyi doğrudan görsel raporlama modülünden görün.

Hangi tanıtımların en iyi sonucu verdiğini görmek için gerçek zamanlı istatistiklerden haberdar olun. Bilgilendirilmiş ticari kararlar almak için dağıtım ısı haritalarını ve müşteri raporlarını kullanın.

 

neden yemek uygulama?

Daha fazla müşteri kazanmak, Restoranınızın değerini artırmak, Kampanyalardan müşterilerinizi haberdar edebilmek, müşteri sadakati sağlamak, verimliliğini artırmak, rakiplerinden ayrışmak, marka olmak gibi yüzlerce neden sıralanabilir.

© 2020 Arifin İnovasyon & Bilişim Teknolojileri